Používáte starší typ prohlížeče a je tedy pravděpodobé, že si web neužijete naplno. I z důvodu bezpečnosti doporučujeme používat novější prohlížeč.
zpět na homepage
příběh Almeco
Jsme česká rodinná firma působící na trhu gastronomie již více než 25 let. Začátky v Úvalech, kde sídlíme dodnes, patřily zejména zmrzlinovým surovinám. Ale poměrně záhy se náš sortiment rozšířil i o produkty pro cukráře, chocolatiery a pekaře a následně i pro segment HoReCa. Díky tomu jsme mohli rozšiřovat náš tým i naše prostory a neustále vylepšovat naše služby pro Vás.
Naším hlavním cílem je poskytovat zákazníkům nejen kvalitní suroviny, ale i kompletní servis.
Vždy se snažíme být Vám spolehlivým partnerem, na kterého se můžete kdykoliv obrátit, ať jste cukrárna, zmrzlinárna, pekárna, hotel, restaurace nebo catering.
příběh Almeco
příběh Almeco
K dispozici jsou Vám naši obchodní zástupci, kteří Vám společně s technology, vždy ochotně poradí s výběrem surovin, s přípravou vhodné receptury nebo podporou prodeje.
Společně s Vámi se dlouhodobě snažíme zvyšovat úroveň cukrařiny a celkově gastronomie v České republice. Víme, že nejdůležitější je se neustále vzdělávat a získávat nové zkušenosti. Proto jsme pro Vás vybudovali školící centrum, kde prezentují a vyrábí zahraniční cukráři, zmrzlináři a chocolatieři. Najdete zde i laboratoř, kde si můžete s pomocí našich technologů naše výrobky vyzkoušet. 
příběh Almeco
příběh Almeco
Věříme, že díky naší vzájemné spolupráci, se budete moci ve Vašem podnikání rozvíjet a nabídnout tak Vašim zákazníkům to nejlepší, od dezertů, pralinek až po výbornou řemeslnou zmrzlinu.