Používáte starší typ prohlížeče a je tedy pravděpodobé, že si web neužijete naplno. I z důvodu bezpečnosti doporučujeme používat novější prohlížeč.
zpět na homepage
ANTONÍNOVO PEKAŘSTVÍ

AKC ČR A NTKC AKC ČR

Když sháníme suroviny pro týmové cukráře a cukrářky nebo potřebujeme silikonové formy, jdeme najisto do Almeca. Na všechny cukrářské soutěže Asociace kuchařů a cukrářů nám Almeco dodává skvělé suroviny. Především mladí cukráři a cukrářky tak mají možnost pracovat s prvotřídními surovinami. Nároďák bez surovin a vybavení z Almeca na žádnou soutěž nevyráží. Spolupráce se společností Almeco je pro Asociaci kuchařů a cukrářů i Národní tým kuchařů a cukrářů zárukou trvalého zvyšování kvality naší práce. Děkujeme za ní.

Tomáš Popp manažer Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR

CREME DE LA CREME

CREME DE LA CREME

Již téměř dvacet let se věnuji výrobě řemeslné italské zmrzliny. Abych mohl mít ve své práci úspěch, potřebuji spolupracovat s partnery, kteří své práci rozumí, poradí a pomohou mi vždy, když to právě potřebuji. Obvykle se velice rozmýšlím, pokud mám někoho nebo něco doporučit. Rodinnou a tradiční firmu Almeco ale každému doporučím rád, protože je dlouho a dobře znám a hlavně vím, že cukrářskému a zmrzlinářskému řemeslu opravdu rozumí a šíře nabídky jejich produktů je u nás bezkonkurenční.

Honza Hochsteiger

ANTONÍNOVO PEKAŘSTVÍ

ANTONÍNOVO PEKAŘSTVÍ

S firmou Almeco spolupracujeme již od samého začátku, co jsme otevřeli první pobočku Antonínova pekařství v roce 2014. Naši zákazníci si oblíbili hlavně zmrzlinu a stala se velice populární. Určitě je potřeba zmínit i další produkty, které od Almeca odebíráme, především výborná povidla krásně tmavé barvy a směsi na slunečnicové a dýňové bochánky. Vážíme si profesionálního přístupu firmy Almeco, především co se týče bezproblémového dodání surovin na naše pobočky a široké nabídky produktů aj.

Doufáme, že naše vzájemná spolupráce bude pokračovat i v budoucnu a jejich produkty a zmrzlinu budeme moci nabízet i v našich dalších pekařstvích.

Kateřina Procházková

U MATĚJE

U MATĚJE

Za dlouhou dobu našeho působení v gastronomii se nám podařilo vyselektovat špičkové dodavatele. Jasnou prioritou je pro nás kvalitní vstupní surovina, která musí být podpořena špičkovým servisem. Jsme rádi, že právě firma Almeco, splňuje veškeré námi určené priority a drží perfektní kvalitu služeb.

Jan Punčochář

SALABKA RESTAURANT

SALABKA RESTAURANT

Když jsem se přestěhoval po 8 letech z Anglie zpět do Prahy, tak jsem chtěl pracovat jen s těmi nejlepšími dodavateli, producenty a pěstiteli. Bez kompromisů jak v kvalitě, tak ve službách.
Almeco pro mě splňuje všechny mé vysoké nároky od A-Z a je dnes naším hlavním dodavatelem např. exkluzivní čokolády Michel Cluizel a mnoho dalšího prvotřídního sortimentu.
Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá …;).

Petr Kunc

MOCCA CAFÉ

MOCCA CAFÉ

Spolupráci se společností Almeco vnímáme více jak 10 let jako nezbytnou součást našeho rodinného podniku a milník v naší práci. Ať už širokou nabídkou surovin, špičkovým zázemím, nebo skvěle fungující zpětnou vazbou ve všech rovinách. Cítíme se hrdě, že můžeme být partnerem společnosti Almeco, máme totiž jistotu, že na druhé straně jsou lidé jako my, kteří naplňují podstatu partnerství beze zbytku.

Jirka & Eva Hochmanovi

NAŠE TOUSTÁRNA

NAŠE TOUSTÁRNA

S týmem z Almeca spolupracuji od začátku otevření Toustárny. S jejich surovinami se perfektně pracuje. Vždy doporučí, co se k nám nejlépe hodí. Jsou spolehliví jak v objednávání, tak v závozech. Vítám jejich názory, společně jsme vypilovali naši zmrzku i další výrobky. Záleží jim na tom, co dělají a je vidět že to dělají rádi.

Honza